Choď na obsah Choď na menu
 


Will so sestrou

24. 4. 2009

Bella sa zaľúbi do nového chalana- Willa. Hrá ho Luke Mitchell.

Obrázek “http://www.tivi.zdf.de/imperia/md/images/h2o/a_34_hoch_154_222/luke_mitchell.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 Will má atletickú postavu, má rád svoj výzor a nadšene pomáha dievčatám hľadať odpovede na tajomstvá ostrova Makko.

 

 

 

 

...a jeho sestra:

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blbosť

(Isabella Hartley (Izabela Hartliová), 22. 4. 2011 18:30)

Nate (číta sa Neit) nehrá na KLAVÍRI, ale na KEYBOARDE (číta sa KEYBORD) a to je rozdiel. KLAVÍR je neprenosný a KEYBOARD prenosný a z toho by vám už malo dopnúť, aký KLAVÍR a aký KEYBOARD myslím. Takže Nate hrá na KEYBOARDE. Toto len tak od veci: Niektorí ľudia volajú taký jeden nástroj, že BASA, no správne je to KONTRABAS. A niektorí ľudia hovoria, že HARMONIKA, ale to sa volá AKORDEÓN. Harmonika je tá, do ktorej sa fúka ústami. Existujú totiž ústne harmoniky. To sú také malé obdĺžnikové ako keby škatuľky, či čo. AKORDEÓN je to, kde sú tie klávesy a knoflíky, ktoré neviem ako sa volajú a AKORDEÓN je taká tá rozťahovoacia a sťahovacia vec. A ešte je jeden hudobný nástroj, ktorý tiež často ľudia zle nazývajú. Volajú ho, že BUBNY, ale správne je to BICIE, lebo sa do nich bije. Asi si myslíte, že je to po česky, ale nie je. Po česky je to BICÍ. Ak sa pýtate, odkiaľ toto všetko viem, tak je to preto, lebo už asi šesť rokov hrám na klavír a tri roky na gitaru. Chodím na hudobnú náuku, ktorá je povinná pre každého, kto chce hrať na nejaký hudobný nástroj a tam sme sa učili, ako sa správne volajú tie nástroje, ktoré som už spomínala - KONTRABAS, AKORDEÓN, BICIE. Pravde podobne mi asi neveríte, ale to je vaša vec. Naozaj je to, čo som napísala pravda. Ale ak neveríte, tak neverte. Len sprostí mi neuveria. No, však keď sú sprostý, tak jasné, že neuveria pravde. A len tak mimochodom: Mám štrnásť rokov. Narodila som sa 07.11 1996.

Re: Blbosť

(bud ticho, 9. 12. 2012 20:30)

boze,ked si taka mudra,vies vobec daco aj o zvieratach a dinosauroch?

RE: Blbosť

(Danča, 16. 8. 2011 0:27)

Dobre ty Isabella Hartley. Nemusíš nám oznamovať čo ty všetko vieš a chytať nás tu za slovíčka. A keď už sa chceš hrať na múdru, tak ten nástroj čo sa podobá na klavír volá syntetizátor a nie keyboard. Keyboard je po anglicky.. :-)

.....

(Bella, 30. 7. 2010 12:36)

no skoro... Indiana evans(Bella) chodi a Angusom (Lewis)a Cariba (Rikki) je s tym Neitom ( ten co vkuse lozi za babami a hra na klaviry v Bellinej kapele) ..... tu je aj dokaz ze kto tvori s kym par :

http://www.fanpop.com/spots/h2o-just-add-water/picks/results/246568/whos-cutest-couple-real-life

news

(hihhihi, 13. 7. 2010 21:02)

naživo nechodí cariba s lukem, ale indiana s angusom!!! neviem, či je to len kvôli propagácii seriálu, ale verejne prehlásili že sú spolu.

PS:keby ste nerozumeli, luke je will, cariba je rikki, indiana je bella a angus je lewis.

super

(mimi , 12. 7. 2010 19:56)

vase fotki a filmi su velmi super

......

(katka, 11. 7. 2010 21:30)

Riki chodí s Neidtom ten čo hrá v kapele na klavír ale Bella chodi s Wilom .. dne sosmto našla .. na stránke .... .....

!!!

(Oty, 3. 7. 2010 11:23)

Hej,,,Ale nazivo chodi Rikki z Wilom....Ja som ich videla....!!!!!!!!§

Ja neviem

(kacena, 17. 8. 2009 8:37)

no ja som na jednej anglickej stranke citala ze Rikki. Ale zasa na tych nasich estrankovskych vsade je ze Bella tak neviem. Ved uvidime

oprava

(??co???, 5. 8. 2009 15:41)

1.RIKKI SA NEZAMILOVOLA DO WILLA ALE BELLA!!!!!!!!§